Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Fanfiki tolkienowskie - Wielka Biblioteka Minas Tirith 
Autor Wiadomość
Adiemus
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 22-12-2005 10:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę jeeeeej! skaczę z radości No, wreszcie mamy swoje własne fanfiction.net!
Lecem siem zapisać!

po chwili: oprawka graficzna kapitulna, przypomina mi kolorystycznie Jesień z Foruma (Jesień rulezuje Jestem za Język )
Mam nadzieję, że działy zamknięte nie są i że pojawią się nowe. Ring zauważył słusznie (Piwko dla tego pana Jestem rozwalony ), że powinno być miejsce na wierszydła i rymowanki. Ja od siebie dorzucę jeszcze jumor -niektórzy lubią się pośmiać, a za leniwi są żeby przeglądać cały spis treści, coby kategorię z humorem znaleźć. Na razie się da, bo początki, ale co będzie, jak archiwum spuchnie do kilkuset pozycji? wszystko mi się pomieszało (muszę w tych sprawach mailka do adminki wysmażyć Jestem rozwalony ).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora