Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Fanfiki tolkienowskie - Wielka Biblioteka Minas Tirith 
Autor Wiadomość
Nellelórë
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 22-12-2005 01:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Strona wygląda pięknie Uśmiech Drzewa Valinoru Rogera Garlanda na górze nie tylko wspaniale migoczą, ale i nad wyraz trafnie kojarzą się z drzewem opowieści. Z przymrużeniem oka

TallisKeeton napisał(a):
ale na razie wątpie czy brak czasu i niestarczająca znajomość śródziemiowych realiów pozwolą mi cokolwiek skrobnąć, a zresztą są lepsi specjaliści od pisania fanfików.

Chwileczkę, Tallis Patrzeć spode łba,podejrzliwie - czytałam swego czasu kilka Twoich miniaturek na Stopklatce, są piękne, poetyckie, oryginalne Love, uważam, że zdecydowanie powinny się tam znaleźć Jestem za Uśmiech a tłumaczenia to inna sprawa i też bardzo dobry pomysł. Uśmiech

Mam nadzieję, ze strona będzie się pięknie rozwijać. Życzę jej tego gorąco z otwartymi ramionami, i`m all your`s Kilka zamieszczonych tam opowiadań znałam wcześniej z innych miejsc, więc wiem, że są wyśmienitej jakości Jestem za Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość