Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie wiemy, co nam przyszłość objawi, ale powinniśmy wstąpić na ścieżkę, której wybór jest nieuchronny." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Fanfiki tolkienowskie - Wielka Biblioteka Minas Tirith 
Autor Wiadomość
Nellelórë
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 22-12-2005 01:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Strona wygląda pięknie Uśmiech Drzewa Valinoru Rogera Garlanda na górze nie tylko wspaniale migoczą, ale i nad wyraz trafnie kojarzą się z drzewem opowieści. Z przymrużeniem oka

TallisKeeton napisał(a):
ale na razie wątpie czy brak czasu i niestarczająca znajomość śródziemiowych realiów pozwolą mi cokolwiek skrobnąć, a zresztą są lepsi specjaliści od pisania fanfików.

Chwileczkę, Tallis Patrzeć spode łba,podejrzliwie - czytałam swego czasu kilka Twoich miniaturek na Stopklatce, są piękne, poetyckie, oryginalne Love, uważam, że zdecydowanie powinny się tam znaleźć Jestem za Uśmiech a tłumaczenia to inna sprawa i też bardzo dobry pomysł. Uśmiech

Mam nadzieję, ze strona będzie się pięknie rozwijać. Życzę jej tego gorąco z otwartymi ramionami, i`m all your`s Kilka zamieszczonych tam opowiadań znałam wcześniej z innych miejsc, więc wiem, że są wyśmienitej jakości Jestem za Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość