Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie, mówiłem tylko głośno do siebie. To zwyczaj ludzi starych, ktorzy do rozmowy wybierają sobie najmądrzejszą osobę z obecnych." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: HoME nie tylko dla orłów 
Autor Wiadomość
Mellorn
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 14-09-2005 13:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wielkie Tobie Nell i Tobie M.Lu chwała wam, chylę czoła, dzięki
Tym bardziej podziwami Waszą prace iż sam postanowiłem przetłumaczyć sobie luźny tekścik z HoME, tzn. myślałem że będzie luźny Jestem rozwalony Po tej wpadce z podjęciem tłumaczenia AA zacząłem tłumaczyć Epilog. No i po w końcu, przebrnałem przez pierwszą stronę, ale nie było łatwo. Na razie nie będę tu zamieszczał początku, jak skończę to wlepię. Ale może okazać się i tak że moje zdolności lingwistyczne (które są na poziomie zerowy) nadają się tylko do tłumaczenia paru opisów pod mieczykami Uśmiech

Cytat:
W każdym razie miłej lektury Z przymrużeniem oka

Była miała Z przymrużeniem oka chwała wam, chylę czoła, dzięki

Cytat:
a może i reszta "Last Writings", z których pochodzą "Glorfindel" i "Cirdan" zostanie tu zamieszczona po polsku? Uśmiech

Było by iście wspaniale, lecz to nie na moje siły Jestem rozwalony Z przymrużeniem oka

PS: Już wydrukowałem teksty i umieściłem je w specjalnym segregatorze, na którym widnieje nazwa Tłumaczenia HOME

Pozdrawiam Z przymrużeniem oka i jeszcze raz Wam dziękuję chwała wam, chylę czoła, dzięki

-Albert Einstein
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email