Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Strona Hobbitonu 
Autor Wiadomość
Nifrodel
Administrator

WpisWysłany: 21-07-2005 13:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Adiemus napisał(a):
Postaram się zlokalizować ten dom i zrobić parę fotek

Świetny pomysł Adi Uśmiech Jestem za Jeśli chcesz, chętnie ją umieścimy na stronie Uśmiech Saurona ;D

elfy napisał(a) (zobacz wpis):

Muszę sprostować ten błąd Język Napisanie 50 z 60 tekstów raczej nie zasługuje Nie Nie na miano "uzupełnieniem części tekstów" bukiet dla ciebie, dziękuję Nif Królowa zrulezowała 95% zawartości tekstowej i 100% wizualnej Elfik chwała wam, chylę czoła, dzięki

elfy jak zwykle grubo przesadza. Ja tu tylko sprzątam Z przymrużeniem oka

Cytat:
Tiaaaa stworzyła mam pomysł!!! świetną oprawę graficzną która niesamowicie mi się podoba Love chwała wam, chylę czoła, dzięki kwiatek dla ciebie, dziękuję , znalazła wiele ciekawych cytatów i informacji z życia Tolkiena Jestem za Bez jej udziału ta biografia wyglądałaby 10 x gorzej Uśmiech

Zacznijmy od tego, że pomysł i wykonanie całej strony jest autorstwa elfy Uśmiech Ja tylko się bawiłam grafiką Z przymrużeniem oka I to on wpadł na pomysł uzupełniania tych wszystkich informacji z biografii Uśmiech Biurka i komputera przez długi czas nie było widać spod stosu książek. Pserwa W dodatku weryfikacją zdjęć, sprawdzaniem ich zgodności z latami oraz oblinkowaniem też się zajął elfy, więc cała rzetelność tej strony to jego zasługa chwała wam, chylę czoła, dzięki Róża Miłość
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora