Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Strona Hobbitonu 
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

WpisWysłany: 21-07-2005 13:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
Staraliśmy się podawać zawsze źródło cytatów, informacji oraz zdjęć, aby strona była możliwie jak najbardziej rzetelna.Uśmiech

Dodam też, że gdyby ktoś wiedział kto jest autorem zdjęcia oznaczonego jako "nieznane" to proszę o maila lub PW. Dzięki Uśmiech

Nifrodel napisał(a):
ja zajęłam się (jak to zwykle Z przymrużeniem oka ) grafiką i uzupełnianiem części tekstów.

Muszę sprostować ten błąd Język Napisanie 50 z 60 tekstów raczej nie zasługuje Nie Nie na miano "uzupełnieniem części tekstów" bukiet dla ciebie, dziękuję Nif Królowa zrulezowała 95% zawartości tekstowej i 100% wizualnej Elfik chwała wam, chylę czoła, dzięki

Tiaaaa stworzyła mam pomysł!!! świetną oprawę graficzną która niesamowicie mi się podoba Love chwała wam, chylę czoła, dzięki kwiatek dla ciebie, dziękuję , znalazła wiele ciekawych cytatów i informacji z życia Tolkiena Jestem za Bez jej udziału ta biografia wyglądałaby 10 x gorzej Uśmiech