Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Lepiej nawet najgorszej prawdzie patrzeć w oczy." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Slash w fanfikach tolkienowskich 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 01-05-2005 23:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ten ostatni cytat, to moje slowa, cos sie Cydienne z cytowaniem porobilo. Z przymrużeniem oka

Nifrodel napisał(a):
A tio są też takie? Ratujcie bo go pobiję

Sa. Nawet sa posrednio linki do nich na forum, gdyz autorki popelnily pare ciekawych eseji po drodze Uśmiech Saurona ;D

Jedna oficjalnie pisze, ze zdenerwowalo ja niewlasciwe rozumienie i ukazywanie w fandomie tolkienowskim stylu zycia jaki prowadzi, wiec napisala fan fik, ktory powinien nam objasnic filozofie BDSM.
Ta sama pani broni w eseju blond wlosow Legolasa Z przymrużeniem oka

Druga napisala doceniony zdaje sie przez Mthril Awards esej na temat seksualnosci elfow.
Po godzinach maltretuje mieszkancow Gondolinu, Eregionu i nie tylko, aczkolwiek nie twierdzi, ze cos nam probuje udowodnic. Do tego pisze ciekawe, czasami zabawne i czasami kanoniczne rzeczy, kiedys musze siegnac po jej zapiski Penegolodha, ktore ponoc sa juz kompletne.

To tylko dwa przyklady na ktore sie natknelam. Wiecej nie szukalam, bo mnie zmeczylo przejscie przez powyzsze (zreszta #2 nie dokonczylam, a warto by bylo przejrzec choc przypisy). Na pewno jest tego wiecej w sieci, tyle ze material nie kwalifikuje sie ani na ff.net, ani na HASA, jest poutykany po prywatnych stronach, blogach i nie-wiem-gdzie-jeszcze.
Kto lubi, ten znajdzie, kto nie wie czy lubi, niech sobie odpusci, nie warto psuc sobie wizji elfow. Łajdacki Maeglin potrafi sie potem narzucac i pojawiac w najmniej nieoczekiwanych momentach, chocby kiedy sie chce przeczytac zupelnie kanoniczna historie.
Przynajmniej do czasu, gdy go przycmi inny Maeglin Z przymrużeniem oka

Hmmm, nt glownego watku cos napisze pozniej. Spox

PS. Drobna uwaga, " XD " to raczej zastepstwo dla " Śmiech " , taki kod ma jedna z emot na DA Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora