Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twoje ulubione obrazy inspirowane twórczością Tolkiena 
Autor Wiadomość
Elenai
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 30-04-2005 10:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie rysunki (zreszta ff też) Ivanneth to prawdziwe objawienie - na dzień dzisiejszy to najbliższa moim wyobrażeniom wizja elfów Love Technika idealnie pasuje do tematu - te szkice w stylu starych mistrzów, miękka kreska, światłocień, świetnie uchwycony charakter postaci, no i te nieziemskie oczy.. Po prostu genialne, uwielbiam takie rysowanie, a do tego są to elfy, i to Noldorowie Love chwała wam, chylę czoła, dzięki

Najbardziej podobają mi się portrety Feanora, Curufina i Fingona.

Natomiast kiedy moja siostra zobaczyła rysunkowego Celegorma (a co to za pięęęękny pan? robienie pieknych oczek ) musiałam jej streścić jego dzieje w Silmarillionie (jak by nie patrzeć, sukces tolkienistyczny hurrra!! impreza!! szampan!! ) - Celegorm miał być wyjatkowo piękny, tak więc rysunek należy uznać za udany (można by powiedzieć, że jego 'udaność' stwierdzono empirycznie Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! )

Natomiast nie trafia w moje wyobrażenia Finrod, imo powinien być bardziej subtelny, bardziej w stylu Fingona, tylko z blond włosami.. No ale w końcu każdy ma własną wizję Uśmiech

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

~TLOTR comics~ ~Moi na DA~
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora