Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Zróbmy sobie grę opartą na świecie Tolkiena 
Autor Wiadomość
Mithrandir_RotN
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 13-04-2005 12:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

www.wladca.pl już nie robi gry, wiem, bo stamtąd jestem.

Powód? Brak rzetelnych rąk do pracy. Każdy tylko ma pomysły, chętny jest do gadania, jakie bajery dodać.. a już ten wątek mości panowie (panie?) się ciągnie z hakiem 2 lata. Więc jak widać Uśmiech...

BTW: Gdyby się znalazł chętny (chętna) znający się na php, to jest od dawna u nas projekt mini rpg w stylu PBM. System był prawie skończony, gdy nagle zniknął skrypciarz. Prosta mechanika, aczkolwiek multiplayer iluzoryczny (z tego co wiem, to brak interakcji między graczami).

A na gierkę w świecie tolkiena, taką prawdziwą (a nie jakieś comercyjne szmiry), przyjdzie jeszcze z 3 lata poczekać. Przykro mi.