Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Heroes of Might&Magic -pachnie Śródziemiem ;) 
Autor Wiadomość
Fraa
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 05-03-2005 11:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Przygodę z Hirołskami zaczynałam od Bastionu, bo mi najbardziej z Tolkienem się kojarzył. Język Pserwa
Próbowałam kiedyś zmajstrować coś na kształt Śródziemia, ale problem gabarytów mapy jest niestety bardzo kłopotliwy. Znalazłam na to obejście w dodatkach, mając edytor kampanii - robicie po prostu po kawałeczku. Inaczej wyjdzie kicz.
Ale i tak nigdy nie skończyłam. Jestem rozwalony

A że komputer oszukuje, to wiadoma rzecz. Na przykład takie coś: gram sobie z kimś i chcę uciec albo się poddać. Jeśli ucieknę, tracę wojsko, jeśli się poddam - wojsko zachowuję, ale wyczyszczam swoje konto. Ale jeśli komputer ucieknie, to nie dostaję ani grosza, a ten #*@$*&&!#*^& wściekły zachowuje całą swoją armię!!!! Wrrr.
Dlatego uwielbiam kajdaneczki wojenki. Z przymrużeniem oka

PS. Kto nie grał w HoMM IV, niech się za to nie bierze!! Beznadzieja - tragiczne miasta, wszystkie takie same, beznadziejnie przetasowane w nich jednostki, a w ogóle, to zmienili sposób rysowania jednostek, co też jest niefajne. I bohaterów najfajniejszych nie ma. Smutek Skrzywienie Jestem przeciw
Ale słyszałam, że HoMM V ma być powrotem do HoMM'a III Śmiech