Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"W tej stronie, wysoko nad sterczącym szczytem górskim biała gwiazda wyjrzała właśnie spośród rozdartych chmur. Gdy ją tak ujrzał zagubiony w przeklętym wrogim kraju, wzruszyło go jej piękno, a nadzieja wstąpiła znów w jego serce. Jak chłodny, jasny promień olśniła go bowiem nagle myśl, że bądź co bądź Cień jest czymś małym i przemijającym; istnieje światło i piękno, którego nigdy nie dosięgnie." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Powszechny LOTR? 
Autor Wiadomość
Drops
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 21-02-2002 16:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Helevorn napisał(a):

Drops napisał(a):

ale pomyście sobie, że gdyby nie komercja to nie było by 1/2 z

Nie zgodzilbym sie jednak z Toba ! Mysle ze inni "forumowicze" tez nie.

No mash racje trochę przesadzieł ale chciałem przez to powiedzieć (naczy napisać ale moowi się pwiedzieć, w właśnie tak aprpo zastanawialiście się kiedyś dlaczego nie moowi się "napisać" - nasz język jest do dupy chyba przeniose się na sindarin Super śmiech ) że no gdyby nie reklama to większość książek nigdy nie ujrzała by światła dziennego (wiecie siła przebicia). Co jak co ale to właśnie reklama teraz napędza rynek i nas samych do qpowania roożnych ciekwych (tudziesh szeroko pojętego szajsu) rzeczy.

Moim zdaniem może doskonałe to nie jest ale co jest doskonałe (oproocz mnie Jestem rozwalony )