Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Powszechny LOTR? 
Autor Wiadomość
Drops
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 21-02-2002 16:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Helevorn napisał(a):

Drops napisał(a):

ale pomyście sobie, że gdyby nie komercja to nie było by 1/2 z

Nie zgodzilbym sie jednak z Toba ! Mysle ze inni "forumowicze" tez nie.

No mash racje trochę przesadzieł ale chciałem przez to powiedzieć (naczy napisać ale moowi się pwiedzieć, w właśnie tak aprpo zastanawialiście się kiedyś dlaczego nie moowi się "napisać" - nasz język jest do dupy chyba przeniose się na sindarin Super śmiech ) że no gdyby nie reklama to większość książek nigdy nie ujrzała by światła dziennego (wiecie siła przebicia). Co jak co ale to właśnie reklama teraz napędza rynek i nas samych do qpowania roożnych ciekwych (tudziesh szeroko pojętego szajsu) rzeczy.

Moim zdaniem może doskonałe to nie jest ale co jest doskonałe (oproocz mnie Jestem rozwalony )