Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie należy bowiem narażać się orłom, gdy się ma wzrost hobbita i siedzi się nocą w orlim gnieździe." Bilbo, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twoje ulubione obrazy inspirowane twórczością Tolkiena 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 21-01-2005 02:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Szukalam, szukalam, w koncu do autorki napisalam i mam Z przymrużeniem oka Kto czytal Aiglos II, ten zna owa ilustracje, Kto nie czytal, niech zaluje Ble Ble ;D

Kuzyni Ivanneth Love Bohaterowie Krok w krok. Uwielbiam te ilustracje Jestem za
Do tego przezabawne Seven Little Fëanorians Pserwa (aczkolwiek, jak sama autorka zaznacza, ilustracji nie nalezy traktowac powaznie, bo nigdy dzieci elfow nie przychodzily tak szybko po sobie Z przymrużeniem oka ).

Wszystkie obrazki na stronie Ivanneth sa wieksze, niz sie wyswietlaja i calosc poczatkowo sie dlugo laduje, bo zamiast miniaturek sciagaja sie od razu duze obrazki, tylko scisniete do pseudo wersji mini wszystko mi się pomieszało

Na stronie Ivanneth jest tez sportretowany Fëanor - portret znany nam z okladki Aiglos - i cala jego rodzina.
Poniewaz zamieszczony tam Maglor jest zeskanowany w gorszej jakosci, niz kiedys napotkany na 'pirackiej' stronie proponuje go na niej wlasnie obejrzec - portrety na chronarda.ru. Jestem rozwalony

Z zupelnie innej bajki - Eowyn and the Witch King. Sama Eowyn srednio wyszla, ale wierzchowiec nazgula mi sie baaardzo podoba Jestem za

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora