Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najbardziej pojechane okładki wydań książek Tolkiena 
Autor Wiadomość
Sarnond
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 10-01-2005 01:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Goku napisał(a) (zobacz wpis):
hahahaha Śmiech Sarn, wiesz coś ty zrobił? wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Haa, haaa... Baaadzo!... Śmiech Śmiech Maaamo, Goku jeździ po mnie walcem! Płacz

Goku napisał(a) (zobacz wpis):
Właśnie sprofanowałeś kunszt malarski Mistrza Pserwa Ten Glaurung to jego dzieło wieeeeeeeeeelgachny uśmiech hehe, Mzimu Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!

No ale to JEST Mzimu! Śmiech Mishchoo (Ty wiesz, że ja ciem looow Proooszę prooooooszę chwała wam, chylę czoła, dzięki wieeeeeeeeeelgachny uśmiech) był fenomenem, to wszyscy wiemy. Ale cichcem mówi się też to, do czego on sam się przyznawał - że rysował nieszczególnie. Goku, no popatrz na ten pióropusz dookoła głowy!* Śmiech No CO ja sobie miałem pomyśleć?

*) Proooszę prooooooszę "Wieczne odpoczywanie..." Język