Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najbardziej pojechane okładki wydań książek Tolkiena 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 10-01-2005 01:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Sarnond napisał(a) (zobacz wpis):
Ja wiedziałem, że mi się dostanie!... Super śmiech Pserwa

Język

Cytat:
To, co już jest, to gigant - nie wiem, czy znajdzie się coś choćby w połowie tak nienormalnego jak tamta okładka.

wszedłeś mi na amfibię Pserwa czy jakoś wieeeeeeeeeelgachny uśmiech udowodnię ci że można Pserwa

Cytat:
No ale redi, stedi, goł!

joł! Pserwa

Cytat:
Do tej naszej nienomralnej biblioteczki powinno lecieć jakieś 70% polskich wydawnictw tolkienowskich do powiedzmy 2000 roku - primo chyba większość starszych wydań WP: pierwsze i drugie z '81 z tymi dziwnymi głowami (nie dziwota, że WP zaczynało się wtedy czytać koło 15 roku życia - dzieci można było straszyć tymi okładkami) i chyba wszystkie mejd baj Muza (białe szczególnie Jestem za Uśmiech).

tak, one są stanowczo nomralne Pserwa

Cytat:
To pewnie miał byś Glaurung, ale wyszedł kalowy Mzimu. wszystko mi się pomieszało

hahahaha Śmiech Sarn, wiesz coś ty zrobił? wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Właśnie sprofanowałeś kunszt malarski Mistrza Pserwa Ten Glaurung to jego dzieło wieeeeeeeeeelgachny uśmiech hehe, Mzimu Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
się uśmiałem, wieeeeeeeeeelgachny uśmiech hahahaha Super śmiech ale ok, wystarczy tego Nic nowego Z przymrużeniem oka
[obowiązek każdego ortodoksa mode on]

- dryń, dryń <telefon>
- Jurij?
- Da?
- Pażałsta izwanicie Sarnonda wsjóda
- Da.... <Jurij uśmiecha się bardzo, baaaardzo szeroko a w jego oczach maluje się niepokojąca błogość >

[obowiązek każdego ortodoksa mode off]
chlip, a taki z Sarnonda fajny jelonek był Z przymrużeniem oka Pserwa Proś ducha Mistrza o wybaczenie!!! Jestem rozwalony Pserwa wszystko mi się pomieszało Język to może Jurijowi Opatrzność na opaczność się skonwertuje i chybi ze swojej bazooki Z przymrużeniem oka

Mzimu... Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! wieeeeeeeeeelgachny uśmiech żejś sprofanił Pserwa bęcki Szok Z przymrużeniem oka