Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najbardziej pojechane okładki wydań książek Tolkiena 
Autor Wiadomość
Sarnond
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 10-01-2005 00:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiedziałem, że mi się dostanie!... Super śmiech Pserwa

To, co już jest, to gigant - nie wiem, czy znajdzie się coś choćby w połowie tak nienormalnego jak tamta okładka. No ale redi, stedi, goł!

Do tej naszej nienomralnej biblioteczki powinno lecieć jakieś 70% polskich wydawnictw tolkienowskich do powiedzmy 2000 roku - primo chyba większość starszych wydań WP: pierwsze i drugie z '81 z tymi dziwnymi głowami (nie dziwota, że WP zaczynało się wtedy czytać koło 15 roku życia - dzieci można było straszyć tymi okładkami) i chyba wszystkie mejd baj Muza (białe szczególnie Jestem za Uśmiech). Znalazłem tyż inne wydanie Unfinished Tales - HarperCollins z 2000 r. (qrcze, albo się uwzięli na tą biedną książkę, albo działa na nich jakimiś dziwnymi bodźcami Język) - w załączniku. To pewnie miał byś Glaurung, ale wyszedł kalowy Mzimu. wszystko mi się pomieszało