Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najbardziej pojechane okładki wydań książek Tolkiena 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 09-01-2005 23:32    Temat wpisu: Najbardziej pojechane okładki wydań książek Tolkiena Odpowiedz z cytatem

Dedykuję Z przymrużeniem oka Sarnowi który tym tematem mnie natchnął Pserwa

Akcja pod tytułem Z przymrużeniem oka "Pomóżmy Sarnowi w kompletowaniu jego nienomralnej Jestem rozwalony Pserwa biblioteczki tolkienowskiej" Pserwa

Zamieszczajcie tutaj znalezione przez was, dziwne, śmieszne, zupełnie nieprzystające do treści książki okładki wieeeeeeeeeelgachny uśmiech różnych dzieł T Rządzę lkiena.
Piszcie też wydawcę, artystę a czasami "artystę" który wykonał okładkę oraz rok wydania. Ofcoz wszelkie komentarze wskazane wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Na dobry początek Sarnondowa ilustracja założycielska Z przymrużeniem oka a co o niej myślę jest już tutaj Pserwa

Książka: Unfinished Tales
Wydawca: Ballantine Books
Rok wydania: 1988
Autor okładki: Shelly Shapiro

Edit[4]: będę edytował ten wpis dodając zbiorczy widok już zamieszczonych pojechanych Pserwa okładek, tak żeby się nie powtarzać Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ostatnio zmieniony przez Goku dnia 13-01-2013 16:33, w całości zmieniany 4 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email