Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo i Gandalf, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: Manga i Tolkien 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 17-11-2004 01:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Z tego samego powodu nie przepadam za manga. Skrzywienie Ogolnie wiekszosc przedstawien Legolasa to koszmar Jestem przeciw , chyba ze ktos lubi taki styl. (I dlaczego mam wrazenie, ze Leg i Aragorn maja sie ku sobie hmmmm... ) Do tego przenigdy nie powinny byc w ten sposob malowane postacie z brodami.... Ratujcie bo go pobiję Dla mnie to karykatury.
Mysle, ze Mink Dragon dala obrazki najbardziej karykaturalne wlasnie tutaj, a nie do tematu z grafikami z tych samych powodow. No i sa one jednka zabawne Z przymrużeniem oka

Przejrzalam cala galerie (padlabym gdyby nie opcja 'otworz wszystkie adresy z tej strony' wszystko mi się pomieszało ) i znalazlam tam kilka calkiem niezlych obrazkow. Jako, ze temat poruszysmy tutaj, to tez tutaj je wrzuce. IMHO, mimo iz manga, warte uwagi. Szkoda tylko, ze twarze sie najczesciej nie roznia miedzy soba i ze autorka* nie zrezygnowala z mangowego schematu trojkatnej buzki, bo stroje i wlosy sa narysowane swietnie.

* E, nie wiem czemu zalozylam, ze to autorka. Tak naprawde nie mam pojecia, nie znam japonskiego. Zas z rzadkich komentarzy po angielsku trudno odgadnac plec, nie kazda jezyk tak skomplikowana, jak polska jezyk Z przymrużeniem oka

Troche duzo tych obrazkow... Moze beda ciecia Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora