Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"- Ale ja marzyłem, że przez długie lata pan też będzie się cieszył Shire po tym wszystkim, czego pan dokonał - powiedział Sam ze łzami w oczach. - Ja też kiedyś o tym marzyłem. Ale za głębokie są moje rany. Starałem się uratować Shire i uratowałem, ale nie dla siebie. Często tak bywa, Samie, gdy jakiś skarb znajdzie się w niebezpieczeństwie: ktoś musi się go wyrzec, utracić, by inni mogli go zachować." Sam i Frodo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Oficjalna strona Kasiopei 
Autor Wiadomość
Nellelórë
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 03-10-2004 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Strona wygląda przepięknie uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy a zawartość po prostu zapiera dech. Niektóre nowe obrazy tolkienowskie to najwspanialsze przedstawienia tragicznych elfów, jakie widziałam... "Rudości", "Feanor" albo "Maitimo" - coś niezwykłego. Elfie spojrzenie w tym pierwszym przenika widza (przynajmniej w mojej osobie Z przymrużeniem oka) do szpiku kości Uśmiech W dziale ze Star Wars natknęłam sie na niespodziankę: już bardzo dawno, ładnych parę lat temu widziałam rysunek małego Anakina schowanego w zbroi Vadera, i umierałam ze śmiechu nad komentarzem, ale dopiero teraz odkryłam, że to Kasiopea jest autorką Śmiech

Ciekawa jestem, czy wszyscy zauważyli, że zwierzaki w dziale S-ka ruszają się, gdy się na nie najedzie kursorem? Ten rusza ogonkiem, tamten łapą, jeszcze inny dziobem czy uszami, a jeden nawet skacze Śmiech Sama odkryłam to całkowicie przypadkiem i nie od razu - po prostu cudowny pomysł Jestem za Elfik

Wspaniała strona z otwartymi ramionami, i`m all your`s chwała wam, chylę czoła, dzięki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość