Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie powiem: nie płaczcie, bo nie wszystkie łzy są złe." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Oficjalna strona Kasiopei 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 03-10-2004 01:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Że tak powiem niezwykle oryginalnie Język Pserwa . Stronka jaka jest każdy widzi, lub może zobaczyć. Mi też się podoba prosta forma, przejrzysta, nieprzeładowana ozdobnikami, natomiast przeładowana tym co trzeba, czyli treścią. Jest kilka drobnych błędów w podpisach (nie byłbym sobą Super śmiech ), ale jestem pewien, że szybko zostaną usunięte. Tak czy inaczej, Nifcia wykonała kawal solidnej roboty, i chwała jej za to. chwała wam, chylę czoła, dzięki
i S-ka jest urocze, a komentarze do zwierzątek przezabawne.
Grafiki tolkienowskie no comments bo i po co. Ulubionych mam kilka, ale o tym może kiedy indziej.
Ale i tak zabiła mnie ilustracja nietolkienowska Darth Vader z królikiem , to starcie po prostu musiało byc brzemienne w skutki, musze się tylko zastanowić jakie. Super śmiech

Ogolnie rzecz biorąc. Kasiopea, jak zawsze The Best, a Nifcia znowu mnie zaskoczyła i zadziwiła. Śmiech Love
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora