Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Nasze kolekcje tolkienowskie 
Autor Wiadomość
Thoronnil
Orzeł Manwego

WpisWysłany: 20-09-2004 20:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Alatar napisał(a) (zobacz wpis):

Mam problem skąd wziąć "Atlas Śródziemia"(zamówić w księgarni się nie da bo nie mogą sprowadzić ,a na stronce Amberu pusto<brak w sprzedaży> wściekły ).Co ja mam począć o nieszczęśliwy??

problem popularny i wszechobecny Z przymrużeniem oka. o ile moje wiadomosci sa scisle, w zadnej polskiej ksiegarni "AŚ" juz nie uswiadczysz Smutek. jedynym wyjsciem pozostaje kupienie go na allegro. ceny, najczesciej zaporowe - ponad 100zł, na jesieni potrafia spac nawet do 35zł. nie ma popytu Uśmiech. poszukaj, moze sie akurat trafi Uśmiech.