Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. 
Autor Wiadomość
Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 25-07-2004 15:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Adunaphel napisał(a) (zobacz wpis):

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):
Heh, skłoniłaś mnie do policzenia i wyszło mi..... że okrągłe 50 sztuk Rycerz

No, no, skoro malujesz dopiero od 3 miesiecy to masz naprawde dobre tempo Widziały gały co brały Tym bardziej wyrazy uznania Jestem za Ile +/- czasu tygodniowo poswiecasz na malowanie?
Zazwyczaj maluję od poniedziałku do piątku, jakoś tak chyba 2 godziny dziennie. Co dziwne, w wakacje maluję rzadziej Pserwa Więcej zajęć mnie odrywa Pserwa Za to, jeśli już siądę, to w lipcu potrafiłem już malować po 5-6 godzin Uśmiech Poza tym, stosuję zasadę, że członków drużyn maluję dość szybko i nieco pobieżnie - gdy robiłem inaczej, szybko dopadało mnie znużenie ciągle powtarzającymi się tymi samymi elementami. No i spray podkładowy przyspieszył mi pracę Uśmiech

Cytat:

raz, dwa, raz, dwa, tempo! Super śmiech raz, dwa, raz, dwa, tempo! A takze przygotowanie dioramy, z elementami scenografi. Jestem za
To prawda, przygotowanie tej ruiny też było fajowe Z przymrużeniem oka Teraz kończę takie dwa spore głazy narzutowe.

Cytat:

Heroes of M&M. Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Gra przy ktorej spedzilam nie wiem ile dluuuuuugich godzin dziennych i nocnych, ktore nie wiadomo kiedy mijaly. Jestem rozwalony
Wielkie umysły myślą podobnie Z przymrużeniem oka

Cytat:

Osobiscie wole Fantasy od 40000, tak jak wole tradycyjne fantazy od sf.
Tylko, że uniwersum 40k jest bardzo "gotyckie": te wszystkie katedry, zakony, inkwizycja, wszechobecna łacina, fascynacja śmiercią.. Też wolę fantasy, ale takie s-f bardzo przypadło mi do gustu Śmiech

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora