Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. 
Autor Wiadomość
Adunaphel
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 25-07-2004 14:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Adunaphel napisał(a):
Watcher, calkiem dobrze pomaloane figurki, a skoro twierdzisz, ze jestes poczatkujacy to naprawde super!

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):
Maluję gdzieś tak od 3 miesięcy Uśmiech Dzięki, o ile to nie jest pocieszanie nieudacznika Jestem rozwalony

Osobiscie bardziej sobie cenie konstruktywna krytyke od nieszczerej pochwaly, bo przynajmniej wiem nad czym mam jeszcze popracowac. Dlatego nie pocieszam, Język Najwyzej jak nie ma nic dobrego do powiedzenia, to zeby nie zniechecac, po prostu sie nie odzywam. Nie powiem,buzia na kłódkę Pserwa

Heh, skłoniłaś mnie do policzenia i wyszło mi..... że okrągłe 50 sztuk Rycerz

No, no, skoro malujesz dopiero od 3 miesiecy to masz naprawde dobre tempo Widziały gały co brały Tym bardziej wyrazy uznania Jestem za Ile +/- czasu tygodniowo poswiecasz na malowanie?

I rozstawiać! Rozstawiać Pserwa Układanie takich minidioram jest też fajne Uśmiech

raz, dwa, raz, dwa, tempo! Super śmiech raz, dwa, raz, dwa, tempo! A takze przygotowanie dioramy, z elementami scenografi. Jestem za

Watcher napisał(a):
Na tym polega gra turowa Uśmiech Ty chyba nigdy nie grałaś w Heroes of M&M Super śmiech

Heroes of M&M. Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Gra przy ktorej spedzilam nie wiem ile dluuuuuugich godzin dziennych i nocnych, ktore nie wiadomo kiedy mijaly. Jestem rozwalony

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Myślę, że te własne inwencje mogłyby być ciekawsze. Nie ma tio jak urozmaicić kolekcję i zrobic ją bardziej oryginalną Uśmiech

To prawda. I dlatego wymyslono konwersje. Czesc jednej figurki polaczyc z inna figurka, dodac wlasnorecznie wykonane elementy z green stuffu, lub innej modelinki, przykleic rece na miejsce nog i odwrotnie. wszystko mi się pomieszało No dobra, troche przesadzam, ale to zeby zilustrowac o co chodzi. Śmiech
Zreszta zamieszcze tutaj zdjecie jednej konwersji, "przed" i "po", z ktora udalo sie nam zreszta zajac (mnie i hobbitowi Love) trzecie miejsce w konkursie "Zaadoptuj goblina". Ja wykonalam konwersje w scislym znaczeniu tego slowa, a hobbit pomalowal i zrobil tlo.

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Super śmiech Jestem za Jestem za Jestem za
A efekty w photoshopie są superowe robienie pieknych oczek

Dzieki chwała wam, chylę czoła, dzięki.

Możliwe, Bretonnię dopiero zacznę zbierać, na razie mam tylko trzech Pielgrzymów Graala Uśmiech

Ja natomiast z Warhammer fanstasy zbieram Lizardmenow. Śmiech
Niezwykle podoba mi sie ich background, oparty na cywilizacji Indian z Ameryki Poludniowej.

Poniżej moje figurki z przyszłościowego Warhammer 40000. To Eldarzy, takie przyszłościowe elfy Uśmiech To coś zielonego w tle nie jest już moje, to ludzcy Space Marines, strasznie irytujący nawiasem mówiąc Z przymrużeniem oka

Osobiscie wole Fantasy od 40000, tak jak wole tradycyjne fantazy od sf.

A swoja droga ciekawe jak spadkobiercy mistrza przezyli fakt, ze nazwa Eldar zostala zarejestrowana jako wlasnosc Games Workshop? Zdziwienie Złośliwy uśmiech

Czekaliśmy tu, na tej górze, przez całe nasze życie na kogoś, kto zapaliłby tamten stos...nareszcie nasze istnienia mają sens!

---------
Podziękowania dla Pippina od straży wzgórz sygnałowych
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email