Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. 
Autor Wiadomość
Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 25-07-2004 00:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
Bardzo ładne Uśmiech Jestem za A na czym polega trudność w malowaniu? Bo sztandary nie są chyba takie najmniejsze?
Jak to na czym Jestem rozwalony Ja mam trudności z narysowaniem ładnego kółka, co tu mówić o jakichś gryfonach czy jednorożcach z rycerskich herbów Jestem rozwalony

Ten Uruk jest całkiem twardą jednostką.. Jest na przykład tak samo silny jak Aragorn (4), choć walczy już gorzej (4 uruka do 6 Aragorna), słabiej też strzela. Już nie wspominając o takich szczegółach jak 3 ataki Elessara na rundę względem jednego ataku orka, czy innych jeszcze potężniejszych zdolnościach przyszłego Króla.

Cytat:
Owszem, nie grałam i wcale się nie wstydzę Język Grałam kiedyś w zamierzchłej przeszłości w Magię i Miecz planszówkę, miałam nawet dio niej kilka plansz dodatkowych. I nie powiem, bardzo mi się podobało Uśmiech Ale w "Heroes" nie grałam, obojętnie cio tio znaczy i na czym polega Spox
Bluźnierstwa! Złośliwy uśmiech

Cytat:

eee, tio każdy może sobie puścić fireballa? :| Tio jest niezgodne z duchem Tolkiena Ble Ble ;D
Oczywiście że nie każdy Jestem rozwalony Zresztą, tego fireballa wyciągnąłem z Warhammera bitewnego Uśmiech W lotrze magia jest oszczędniejsza, podobna trochę do filmowej.

Cytat:

Nio tio gratulacje Elfik . Okrąglutka liczba Jestem za
A która figurka jest absolutnie najukochańsza i dlaczego? Elfik
(sam tego chciałeś Język wieeeeeeeeeelgachny uśmiech hę? )
Trudny wybór Uśmiech Ostrożnie powiem, że.... Lurtz jestem wściekły jak ork Dlaczego? Bo był pierwszą figurką, po której pomalowaniu uznałem, że nie wszystko sknociłem Uśmiech

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora