Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. 
Autor Wiadomość
Nifrodel
Administrator

WpisWysłany: 24-07-2004 23:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Adunaphel napisał(a):
Jesli chodzi o figurki z WP, to kolory generalnie powinny odpowiadac postacom filmowych i zazwyczaj Games Workshop wprowadzajac na rynek nowa miniaturke prezentuje zarazem oficjalny schemat kolorow.

Rozumiem Uśmiech Jestem za Dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki

Adunaphel napisał(a):
Ale jest wiele osob, ktore maluje figurki jak im sie zywnie podoba. Te same elfy co wyzej widzialam pomalowane, bardzo pieknie zreszta, na bialo-zielono. Biala zbroja, plaszcze i tuniki zielone. Jak znajde gdzies fotke to zamieszcze.

Myślę, że te własne inwencje mogłyby być ciekawsze. Nie ma to jak urozmaicić kolekcję i zrobic ją bardziej oryginalną Uśmiech

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):
Są poniżej. To rycerze Bretonii z systemu Warhammer Fantasy Battle w który też chcę się bawić (bawię się też w przyszłoścowy Warhammer 40k, wzięło mnie na całego Uśmiech ). OCZYWIŚCIE TE FIGURKI NIE SĄ MOJE Jestem rozwalony

Bardzo ładne Uśmiech Jestem za A na czym polega trudność w malowaniu? Bo sztandary nie są chyba takie najmniejsze? Czy trzeba samemu wymyślać znaki herbowe?

Watcher napisał(a):
A właściwie o jaką srebrną ci chodzi? hmmmm... Uśmiech

Ten Uruk z tyłu, w takiej ładnie pomalowanej srebrnej zbroi Pserwa

Adunaphel napisał(a):
Nudne? Nieee... wciagajace Przynajmniej dla kogos, kto lubi strategie bitewne. Ja ilekroc gram, swietnie sie bawie. Zreszta ograniczenia odleglosci przy poruszaniu sie, to akurat bardzo dobra rzecz dla elfa lucznika Zanim przeciwnik sie zblizy, mozna powaznie uszczuplic mu sily.

Nigdy nie grałam w gry strategiczne więc dlatego te wszystkie pytania Elfik

Watcher napisał(a):
Na tym polega gra turowa Uśmiech Ty chyba nigdy nie grałaś w Heroes of M&M Super śmiech

Owszem, nie grałam i wcale się nie wstydzę Język Grałam kiedyś w zamierzchłej przeszłości w Magię i Miecz planszówkę, miałam nawet dio niej kilka plansz dodatkowych. I nie powiem, bardzo mi się podobało Uśmiech Ale w "Heroes" nie grałam, obojętnie co to znaczy i na czym polega Spox

Watcher napisał(a):

No na przykład fireballa wypuścić na grupę leśnych elfów Uśmiech

eee, to każdy może sobie puścić fireballa? :| To jest niezgodne z duchem Tolkiena Ble Ble ;D

Watcher napisał(a):
Heh, skłoniłaś mnie do policzenia i wyszło mi..... że okrągłe 50 sztuk Rycerz

No to gratulacje Elfik . Okrąglutka liczba Jestem za
A która figurka jest absolutnie najukochańsza i dlaczego? Elfik
(sam tego chciałeś Język wieeeeeeeeeelgachny uśmiech hę? )

Adunaphel napisał(a):

Efekty specjalne to zasluga Photoshopu, ale figurki sa nieruszane. To zreszta by byla straszna ujma dla dumy i honoru artysty.

Super śmiech Jestem za Jestem za Jestem za
A efekty w photoshopie są superowe robienie pieknych oczek
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora