Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. 
Autor Wiadomość
Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 22-07-2004 15:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
A możesz pokazać/sfotografować te znaki herbowe? hmmmm...
Za małe są?
Są poniżej. To rycerze Bretonii z systemu Warhammer Fantasy Battle w który też chcę się bawić (bawię się też w przyszłościowy Warhammer 40k, wzięło mnie na całego Uśmiech ). OCZYWIŚCIE TE FIGURKI NIE SĄ MOJE Jestem rozwalony

Cytat:
A ta srebrna jakie zajmuje miejsce w statystykach?
A właściwie o jaką srebrną ci chodzi? hmmmm... Uśmiech

Cytat:
A tio nie jest trochę...nio nie obraź się oops, zawstydzenie - nudne? Skoro one się poruszają w takich ograniczonych odległościach? Spox
Na tym polega gra turowa Uśmiech Ty chyba nigdy nie grałaś w Heroes of M&M Super śmiech

Cytat:

Sorrki Watcher, ale moje pierwsze skojarzenie tio komedia Kosmiczne Jaja, gdzie Vader bawi się figurką Leili i Vadera. Wchodzi jakis kapitan gwardii a Vader mówi:
-Nic nie widziałeś!
-Tak Lordzie Vader, nie widziałem że bawiłeś się figurkami Z przymrużeniem oka Super śmiech
Ble Ble ;D Spox

Cytat:

Np. CIO bardziej specyficznego Elfik Złośliwy uśmiech
No na przykład fireballa wypuścić na grupę leśnych elfów Uśmiech

Cytat:
A ile już pomalowałeś figurek?
Heh, skłoniłaś mnie do policzenia i wyszło mi..... że okrągłe 50 sztuk Rycerz

Cytat:

Nio jak tio z czego? Elfik Z widoku własnoręcznie wykonanej, błyszczącej, slicznej figurki Love Nio tio pozostaje życzyć udanej zabawy Jestem za
Dzięki, dzięki Uśmiech

Adunaphel napisał(a):
Watcher, calkiem dobrze pomaloane figurki, a skoro twierdzisz, ze jestes poczatkujacy to naprawde super!
Maluję gdzieś tak od 3 miesięcy Uśmiech Dzięki, o ile to nie jest pocieszanie nieudacznika Jestem rozwalony

Cytat:
Dokladnie! IMHO radosc malowania i tworzenia to najcudowniejsza strona tego hobby. Ja na wlasnorecznie pomalowane figurki moge sie gapic w nieskonczonosc i podziwiac to swoje arcydziela.
I rozstawiać! Rozstawiać Pserwa Układanie takich minidioram jest też fajne Uśmiech

Cytat:
W zalczniku cos mojego. Na zdjeciu "The new power is rising" moj jest Saruman, a uruki mego lubego.
Efekty specjalne to zasluga Photoshopu, ale figurki sa nieruszane. To zreszta by byla straszna ujma dla dumy i honoru artysty.
Saruman jest niesamowity! Naprawdę! Inne figurki zresztą też trzymają klasę... BTW, super pomysł z tym "powiększonym odbiciem" na ostatnich zdjęciach..

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora