Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. 
Autor Wiadomość
Adunaphel
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 22-07-2004 00:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):

Dzięki, choć i tak jestem nikim przy masterach tego rzemiosła :/ pocieszam się myślą, że jestem początkujący Spox Chociaż znaków herbowych to ja nie namaluję nigdy, talentu nie mam Smutek

Watcher, calkiem dobrze pomaloane figurki, a skoro twierdzisz, ze jestes poczatkujacy to naprawde super! Talen owszem, dobra rzecz miec, zwlaszcza jesli chodzi o malowanie znakow herbowych Z przymrużeniem oka i tych pieknych wzorkow na plaszczach. Love Ale do przyzwoitego malowania nie trzeba go znowu tak wiele. IMHO wystarczy dobre opanowanie technik i troche praktyki.

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Czy są jakieś wzory do malowania postaci?? hę?

Jesli chodzi o figurki z WP, to kolory generalnie powinny odpowiadac postaciom filmowych i zazwyczaj Games Workshop wprowadzajac na rynek nowa miniaturke prezentuje zarazem oficjalny schemat kolorow. Ale jest wiele osob, ktore maluje figurki jak im sie zywnie podoba. Te same elfy co wyzej widzialam pomalowane, bardzo pieknie zreszta, na bialo-zielono. Biala zbroja, plaszcze i tuniki zielone. Jak znajde gdzies fotke to zamieszcze.

A tio nie jest trochę...nio nie obraź się oops, zawstydzenie - nudne? Skoro one się poruszają w takich ograniczonych odległościach? Spox

Nudne? Nieee... wciagajace Z przymrużeniem oka Przynajmniej dla kogos, kto lubi strategie bitewne. Ja ilekroc gram, swietnie sie bawie. Zreszta ograniczenia odleglosci przy poruszaniu sie, to akurat bardzo dobra rzecz dla elfa lucznika Z przymrużeniem oka Zanim przeciwnik sie zblizy, mozna powaznie uszczuplic mu sily. Pserwa

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):

BTW, dla mnie na razie to jest wyłącznie radość malowania Uśmiech Nie grałem w te rzeczy od lat (w zamierzchłej przeszłości grałem w taki wymarły systemik Warzone).. Ale malowanie wystarcza! Nawet gdybym nie miał nigdy zagrać (a raczej na 99% już wkrótce zagram), to i tak frajda jest ogromna, choć trudno mi w sumie napisać z czego ona dokładnie wynika Śmiech

Nio jak tio z czego? Elfik Z widoku własnoręcznie wykonanej, błyszczącej, slicznej figurki Love Nio tio pozostaje życzyć udanej zabawy Jestem za

Dokladnie! IMHO radosc malowania i tworzenia to najcudowniejsza strona tego hobby. Ja na wlasnorecznie pomalowane figurki moge sie gapic w nieskonczonosc i podziwiac to swoje arcydziela. To pierwszy syndrom samouwielbienia chyba. Ratujcie bo go pobiję W tym roku zreszta mam zamiar porwac sie z motyka na slonce i wystartowac w konkursie Golden Demon. To organizowany co roku przez Games Workshop oficjalny konkurs malowania. Raz kozie smierc!

Sorrki Watcher, ale moje pierwsze skojarzenie tio komedia Kosmiczne Jaja, gdzie Vader bawi się figurką Leili i Vadera. Wchodzi jakis kapitan gwardii a Vader mówi:
-Nic nie widziałeś!
-Tak Lordzie Vader, nie widziałem że bawiłeś się figurkami Z przymrużeniem oka Super śmiech

Solidaryzuje sie z Lordem Vaderem! Złośliwy uśmiech Super śmiech

W zalczniku cos mojego. Na zdjeciu "The new power is rising" moj jest Saruman, a uruki mego lubego. Z przymrużeniem oka
Efekty specjalne to zasluga Photoshopu, ale figurki sa nieruszane. To zreszta by byla straszna ujma dla dumy i honoru artysty. Pserwa

Czekaliśmy tu, na tej górze, przez całe nasze życie na kogoś, kto zapaliłby tamten stos...nareszcie nasze istnienia mają sens!

---------
Podziękowania dla Pippina od straży wzgórz sygnałowych
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email