Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Władca Pierścieni: Gra Strategiczna. 
Autor Wiadomość
Nifrodel
Administrator

WpisWysłany: 21-07-2004 16:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):
Widzę, że małe jest zainteresowanie Uśmiech W międzyczasie pomalowałem conieco i zbudowałem małą ruinę Z przymrużeniem oka

Z czysto estetycznego punktu widzenia Uśmiech Saurona ;D Bardzo ładnie pomalowane Uśmiech Jestem za A czy te figurki były takie srebrne czy trzeba było zbroje pomalować na srebro? Bo to akurat mi się spodobało Język
Fajnie byłoby sfotografować "przed" i "po" to by dało wyobrażenie hmmmm... o Twoim kunszcie Elfik

No i na czym polega ta gra własciwie? Na kolekcjonowaniu figurek i ustawianiu ich w szyki bojowe? A potem pach pach - zmiana szyku i uderzenie z flanki? Z przymrużeniem oka (ależ mądrych słów używam Jestem rozwalony ) Bo jakoś trudno mi to sobie wyobrazić. Spox

Widziałam na Euroconie w Czechach ludzi grających w podobne gry planszowe z figurkami, z niejednokrotnie misternie wykonanym "polem gry" ale do teraz nie mam pojęcia na czym własciwie cała zabawa polega (poza radością malowania Język robienie pieknych oczek
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora