Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twoje ulubione obrazy inspirowane twórczością Tolkiena 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 21-06-2004 14:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ilustratorzy z ksiazek stworzyli piekne wizje, ale mi sie najbradziej podobaja grafiki Jenny Dolfen - jej galeria na Epilogue (Silmarillion, Martin, D&D). Kazda grafika jest opisana. Sa tez nawiazania do fanfiction.

Moje ulubione to "The Coming of Fingolfin" - Fingolfin prowadzacy swoj hufiec o pierwszym wschodzie słońca Miłość, Zakochanie juz nie potrafie go sobie inaczej wyobrazic Śmiech oraz Fingon, "Nirnaeth Arnoediad - Unnumbered Tears" Spazmy
Dalej - portret rodziny Fëanora, bliźniacy Amrod i Amras, Maglor nad rannym Maedhrosem - "Forgive me, my brother" i Maglor po wyrzuceniu Silmarila... Z reszta, tam w zasadzie nie ma grafiki, ktora mi sie nie podoba.

chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki

Jenny ma tez galerie na Elfwood, jenak nie pod swoim nazwiskiem, nie moge teraz jej wyszukac. Kilka grafik sie rozni (chyba jest ich wiecej) i na Elfwood sa wieksze obrazki! Spox

Edit - mam, Goldseven na Elfwood Jestem za

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora