Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Całe życie trzeba się uczyć." Dziadunio, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twoje ulubione obrazy inspirowane twórczością Tolkiena 
Autor Wiadomość
Elenai
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 12-04-2004 15:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam kolejny z moich ulubionych obrazów Śmiech Właściwie to szczególnie zachwycił mnie w nim genialnie narysowany Maeglin (pierwszy z lewej Język ) Love Jestem za - świetnie uchwycony ruch, spojrzenie (przenikliwe, zamyślone, knujace), z całej postaci bije jakaś tajemnica i charyzma, ciekawie rozwiązany ubiór i fryzura (nie typowy uliz a'la filmowy Lovelas Język) A wszystko narysowane bardzo lekko i 'prosto'. Jestem pod wielkim wrażeniem. chwała wam, chylę czoła, dzięki Eol też jest niezły, tylko że ja zrezygnowałabym z tej opaski na włosy, no ale degustibus Uśmiech Saurona ;D

Eol and Maeglin,

Maria Gubina i Elena Gubina:

http://www.nightrunner.com/cgi-bin/show_image.rb?id=3793

Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to, że nigdy nie próbowało się z nami skontaktować
- Calvin and Hobbes

~TLOTR comics~ ~Moi na DA~
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora