Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Całe życie trzeba się uczyć." Dziadunio, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Galeria Artystów Forumowych (GAF) 
Autor Wiadomość
Nifrodel
Administrator

WpisWysłany: 23-03-2004 10:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Przepiękna mapa Love
Widać ogrom włożonej pracy, góry wyglądają rzeczywiscie jak góry (w Hithaeglir dodałabym troszku śniegu na szczytach Z przymrużeniem oka , jeziora jak jeziora Jestem za a lasy-jak lasy Super śmiech (ogólnie jednak brakuje mi lasów Język w różnych częściach Śródziemia, szczególnie u ujścia Anduiny i w Belfalas, które z uwagi na to, że bywały tam Elfy, powinny być IMVHO -zalesione ). Ale to tak- łyżka dziechciu w beczce miodu Uśmiech
Baaardzo mi się podoba ta mapa Jestem za

A teraz pare pytań:
Nie mogę znaleźć Ithilien Zdziwienie (ale może moje Elfie oczy spaczyły się od wpatrywania w tą imitację palantirku Elfik )
Skoro już jestem przy Gondorze, to czy troszku nie za mało miejsca przeznaczyłeś dla Minas Tirith i Osgiliath? Bo coś ciężko sobie wyobrazić starcie ogromnych armii na tym skraweczku ziemi między górami oops, zawstydzenie

Acha - i jeszcze jedno pytanie Tiaaaa
Nie przyszło Ci do głowy skontaktowanie się z firmą kartograficzną i wydanie mapy na dobrej jakości papierze? I sprzedawanie komercyjne? Język Ja bym kupiła Elfik (ofkoz w jakiejś rozsądnej cenie Z przymrużeniem oka )
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora