Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ktoś musi ciągnąć dalej zaczęty wątek." Bilbo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Endore Middle Earth (online)-czy ktos juz gral? 
Autor Wiadomość
Elwing
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 03-03-2004 16:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram na tym shardzie... I mogę powiedzieć tak: gra posiada swoje plusy i minusy (w sumie jedyny to niektórzy gracze nie posiadający pojęcia o Śróziemiu tworzący później postacie typu: elf o imieniu Nazgul :/), plusem na pewno jest możliwość odwiedzenia znanych z twórczości Tolkiena miejsc* oraz prawdziwego wcielenia się w elfa, krasnoluda bądź człowieka (do wyboru jest 8 ras: Sindarowie, Noldorowie, Khazadowie, Czarni Numenorejczycy, Dunedainowie, Easterlingowie, Rohirrimowie oraz Hobbici)... poza tym musiałbym wypisać wszystkie plusy UO Uśmiech ... Do przyjemnej gry gry nie potrzeba wiele - teoretycznie wystarczy modem (chociaż nie jest to moim zdaniem najlepsze wyjście - rachunki - ta gra potwornie wciąga), a samą grę można oficjalnie ściagnąć z internetu (UO:AOS)... Co do nieściągających sie plików, to miałem podony problem, jednak na stronce są podane alternatywne mirrory, tak więc zdobycie ich nie jest problemem...

Czy się opłaca? Oczywiście...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora