Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Miłośnikom kotów, piesów, fretków i rozmaitych Smoczydeł :P 
Autor Wiadomość
Adunaphel
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 25-02-2004 02:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Cudowne!!! Love Jestem zatracona i nieuleczalna kociara, w naszym domu zawsze byly koty (nacisk na liczbe mnoga Super śmiech ) i od niedawna cierpie niezmiernie na brak owego. Smutek Wiec wszelkie kocie fotki podobaja mi sie niezmiernie.

Znam twoj bol Nellelórë, moj ulubiony kocur tez raz poszedl sobie w swiat i tyle go widzieli. Spazmy Kto wie co sie z nim stalo... Smutek

No coz, na tym forum musze zamiescic to zdjecie, zalacznik: Kot fan WP Super śmiech
Japonczycy natomiast stworzyli internetowy sklep z... ubrankami dla kotow. Pomysl raczej chybiony (kto probowal ubierac kota, ten wie Jestem rozwalony ), ale widzac zdjecia nie sposob sie nie usmiechnac.

Czekaliśmy tu, na tej górze, przez całe nasze życie na kogoś, kto zapaliłby tamten stos...nareszcie nasze istnienia mają sens!

---------
Podziękowania dla Pippina od straży wzgórz sygnałowych
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email