Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Dlaczego piszecie na forum? 
Autor Wiadomość
Lastiel
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 19-01-2004 16:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka powodów:
-bo lubie i sprawia mi to przyjemność, a sens życia to nic innego jak żyć przyjemnie i wygodnie i zaspokajać swoje potrzeby
-bo jak każdy człowike mam potrzebe kontaktu z innym człowiekiem, potrzebe dialogu ale takze potrzebe czucia ze się przynależy do jakieś grupy i ze stanowi sie jej integralną część.

Cały czas pilnowałem się żeby to forum nie przeszło w swojego typu uzależnienie. Papieros dla osoby uzaleznionej smakuje powiedzmy sobie srednio, dal osoby podchodzącej do palenia z dystansem smakuje lepiej. Ta sama zasada tyczy sie forum, osby uzaleznione piszą zauważyłem gługie teamty polemiki diolagi i wogle, a chodzi o to zeby nie było przerostu formy nad treścią. Bałem się uzależnienia bo boje się pisania bez sensu.