Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Usuwanie swoich wpisów. 
Autor Wiadomość
Ancestor
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 18-01-2004 02:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Preciousss napisał(a):

Jakaś żaluzja? Jestem rozwalony Złośliwy uśmiech
Chodzi mi o to, że jeśli może się komuś zdarzyć przypadkowe wysłanie posta, to przy takiej funkcji, też mogą się zdarzać przypadki - a wyobraź sobie, że ktoś nie zauważy, że sam skasował i zacznie się burzyć na adminów Nie Nie Wyszłoby na to, że bardziej obciążymi adminów, niż ich odciążymy Z przymrużeniem oka A wiesz, co elfy mają w profilu Złośliwy uśmiech

Na tej zasadzie: a co jeśli ktoś niechcący wyśle PW do adminów z prośbą o skasowanie niepotrzebnego posta? Złośliwy uśmiech Jestem rozwalony Troche więcej wiary w ludzi. Język Skasowanie jest zazwyczaj oddzielnym przyciskiem koło Zmien i trzeba jeszcze potem potwierdzić. Ja jestem na tak. Język Ludziom i kobietom Złośliwy uśmiech o obniżonej orientacji w rzeczywistości i tak już nic nie pomoże. Diabelski uśmiech