Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem


" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo i Gandalf, Hobbit


pokaż tylko ten wpis  Temat: Kim chcielibyście być i gdzie mieszkać w Śródziemiu? 
Autor Wiadomość
Elenwe
Członek Kompanii Thorina


WpisWysłany: 11-01-2004 22:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Elfem Elfik (czy raczej elfką Girl 2) mieszkającą w Rivendell.
Dlaczego? Ta rasa jest mi najulubieńsza i najbliższa, zresztą w pewnych sprawach sama mam typowo elfi sposób widzenia i postrzegania rzeczywistości, więc IMHO nie miałabym większych problemów z odnalezieniem się wśród tej rasy.
gloin napisał(a):
Niechciałbym zostać elfem, ponieważ nieśmiertelność to straszna nuuda Można zasnąć...

No i właśnie dlatego chciałabym zamieszkać w Rivendell. Te przepastne biblioteki, muzyka i poezja Love, a w dodatku ciągle przewijający się przez dom Elronda przybysze ze wszystkich stron świata i (prawie) wszytskich ras! Nie sposób się nudzić.
A gdyby i w Rivendell mi się znudziło, to przecież całe wielkie Śródziemie stoi otworem z otwartymi ramionami, i`m all your`s ! I nieśmiertelnego życia mało, by zgłębić wszystkie jego tajemnice.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.