Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"„Nie lubię zmian - oznajmił Hamfast Gamgee - kto by je lubił w moim wieku, a już zmian na gorsze ścierpieć nie mogę". „Pewnie, że co gorsze, to złe - rzekłem mu - więc ci życzę, żebyś najgorszego nie doczekał"." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Muzyka do ROTK 
Autor Wiadomość
maeglin
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 07-01-2004 18:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Czekając na możliwość przesłuchania w spokoju(=na komputerez Pserwa ) coby to nie popsuć sobie przyjemności przesłuchując ze słuchawkami na uszach, za ich pomocą słuchałam tylko fragmentów które i tak juz znałam doskonale z filmu (czytaj: spiew Pippina Diabelski uśmiech ). Chiałam jeszcze posłuchać fragmentu śpiewanego przez Aragorna,a ze to koniec filmu przerzuciłam na ostatni kawałek a tu....usłyszałam mile brzmiące dzwięki a zaraz potem staneły mi przed oczami narysowane postacie z 'napisów' po RotK- zamiast Aragorna zaczeło sie "Into the West".

Sparalizowało mnie totalnie Widziały gały co brały W pierwszych chwilach widziałam zakończenie a raczej to co po końcu RotK (kiedy się pojmuje w pełni jak bardzo film wzrusza Uśmiech ) zaraz jednak jakośprzeniosło mnie w wydarzenia 'morskie' ale nie Lotrowe bynajmniej lecz Silmarillionowe Love Piosenka po prostu cudo klimatyczne Jestem za Jestem za Jestem za
Zrobiła na mnie ogromne wrażenie Rycerz Rządzę Love

A skoro wreszcie mam spokój wracam do całości Uśmiech