Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"To bardzo długa historia. Gdybym chciał opowiedzieć ci wszystko, siedzielibyśmy tutaj dopóty, póki wiosna nie zamieniłaby się w zimę." Gandalf do Froda, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Muzyka do ROTK 
Autor Wiadomość
Denethor
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 06-01-2004 17:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Na "Into the west" w kinie niemal nie zwróciłem uwagi, ale gdy słucham jej teraz, to nie mogę się oderwać od głośników! Wspaniały, brawo wzruszający Powstrzymywany płacz utwór. Śmiech

jezzo napisał(a):
Zdecydowanie najlepiej z 3 OSTowych piosenek wypadła Gollum Song, która była po prostu piękna, klimatyczna i idealnie pasowała do zakończenia filmu, jeszcze bardzo miło sie słucha w domciu, no i cała piosenka nie śmierdzi kiczem, co niestety troche słychac przy Annie Lennox.

Nie wiem, co rozumiesz przez kicz? hę? To, że tobie się nie podoba, nie znaczy, że to kicz.

Cytat:
Ogólnie Into The West traktuje na równi z May It Be

Z tym się zgadzam. Nie mógłbym się zdecydować, która z tych piosenek jest lepsza - ciężki wybór. "Into the west" jest bardziej subtelna i delikatna, a melodia nie 'narzuca' się tak bardzo, jak w "May it be". No i jest nieco weselsza (choć wcale nie mówię, że wesoła). Obydwa utwory bardzo różnią się od siebie i trudno wybrać lepszy.
Now show me how to live.

http://republika.pl/fallout_rpg/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora