Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna" Silmarile i niepokoje wśród Noldorów, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: PROPOZYCJE NOWYCH DODATKÓW NA FORUM 
Autor Wiadomość
Drops
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 04-02-2002 13:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że dzisiaj postanowiłem utoszsamić się z wagonem (tak takim klejowym) Super śmiech to musze zachowywać się jak wagon, a co robi wagon po pierwsze czepia się Z przymrużeniem oka , najczęściej lokomotywy.
Niestety ja z braku lokomotywy mushe uczepić się czegoś innego, dzisiaj będziecie to WY, tak admini nie rozglądajcie się dookoła to o was mowa. Elfik .
boże ale mi sie za to oberwie, Śmiech

Tak więc co mi się tu nie podoba, są to oczywiście takie pierdoły ale no (w końcu jestem wagonem):
1. Po kiego grzyba jest dział "grupy", nikt jeszcze oprócz was żadnej nie stworzył i raczej nie stworzy !!
2. Ikonki po lewiej inforumujące biednych użytkownikoof tego forum kierowanego przez brzydkich i złich adminów Jestem rozwalony mogły by być jednolite, chodzi mi o to że, ikony "ogłoszenie", "wypromowany" i "nowe wpisy (zamknięty)" odstają od innych w sposób dosyć widoczny...jako esteta domagam się opracowania jednolitego stylu ikon !!
3. Jak klikam na temat to powinno mnie rzucać/żucać Skrzywienie odrazu do ostatniej strony z postami. Było by to wygodniejsze dla stałych bywalców, którzy nie odwiedzają forum na tyle często by korzystać z opcji "Zobacz ostanie wpsiy" - bo wyskakuje 100 postów i dupa. Opcja mogła by być konfigurowywalna(jest takie słowo wogóle ?? Skrzywienie ) w Profilu
4. Dlaczego jak pishe posta nie mogę sobie od tak przejść do głównego forum, dlaczego tu nie ma linku do głównej strony - wiem że można przycisnąć "wyslij" i wtedy rzuca/żuca cię do forum ale jak nie chce wysyłać posta to mushe na nowo wpisywać adres !!
5. Gdzie się cholera statystkyki podziały !!!
6. Gdzie ikona z gołą babą !!!! Diabelski uśmiech

No narazie kończe Język , jeśli admini mnie nie zabiją, to będe kontynooował Jestem rozwalony .

(wszelkie błędy popełnione zostały umyślnie)

P.S.
Sorry mam zły dzień Język .