Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie, mówiłem tylko głośno do siebie. To zwyczaj ludzi starych, ktorzy do rozmowy wybierają sobie najmądrzejszą osobę z obecnych." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Pseudonimy 
Autor Wiadomość
Jok
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 26-10-2003 11:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

No to bede pierwszym wpisujacym sie.

Niedawno (bo wczoraj) misku_h zapytal mnie z kad moje pseudo. Isnieja dwie wersje ktore juz slyszalem(ich tworcy byli siecie przekonani ze to ich wersja jest trafna)

1 Jok od Joka z Muminkow(tatus Włuczykija dla niedoinformowanych, pojawił sie w "Dolinie Muminkow w Listopadzie") Moze i z tad mi sie podswiadomie ufiksowało ale nie ta teza jest błedna.
2. Jok od Jokera karcianego jako ze lubie robic dowcipy, bawia mnie komedie i prawie zawsze mam dobry humor(a zeby tak bylo to bym sie cieszyl bo ta opcja mi odpowiada ale nie) Ta opcja jest bledna.

Prawdziwy powod jest(tatata bebny i werble) najglupszy jaki mozecie Sobie wyobrazic. Otorz przed olimpiada Tolkienowska(wiem wiem zgrzytacie zebami na sam dzwiek tego zdania ale coz) musialem sie pod praca konkursowa podpisac godlem. No i pustka w głowie. Jako ze pracowalem w Wordzie klikalem na slepo na klawiaturze az wyjdzie mi jakis sensowny wyraz...rexb..fvg .jok..gr vd...jok? o to mi sie podoba Z przymrużeniem oka no i jest Joku zmiennoksztaltny smok.