Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Powitanie 
Autor Wiadomość
Patryk
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 26-01-2002 12:19    Temat wpisu: Powitanie Odpowiedz z cytatem

Witam Jestem rozwalony
skoro ten temat sluzy do powitan to chyba to zrobie...
tak wiec chcialbym wszysktich powitac... Uśmiech
a tak juz bez zartow to witam wszystkich odwiedzajacych to forum... przygladam sie juz niemu od jakiegos czasu za namowa Toma Goolda znanego rowniez jako Tomek (w kazdym badz razie tak sie kiedys przedstawil hehe)
Na imie mam Patryk (przynajmniej tak mnie nauczono sie przedstawiac chociaz wolalbym na przyklad imie Boromir Uśmiech
dobra koncze juz ten wywod... a moze zwod mam nadzieje ze bedziecie wyrozumiali w koncu to moja pierwsza wiadomosc tutaj Uśmiech

Pozdrawiam