Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Burza nadciąga i wszyscy przyjaciele powinni trzymać się w gromadzie, żeby każdego z osobna nie powaliła wichura." Gandalf do Theodena, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Heroes of Might&Magic -pachnie Śródziemiem ;) 
Autor Wiadomość
Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 26-06-2003 13:40    Temat wpisu: Heroes of Might&Magic -pachnie Śródziemiem ;) Odpowiedz z cytatem

Dziwne, że nikt nie chlapnął do tej pory o tej przyjemnej turowej strategii Zdziwienie No to ja zacznę.
Marnuję czas wolny przy HoMM3 (bo na nową, czwórkę, mnie nie stać) bez dodatków (jak wyżej Pserwa ) i sprawia mi to niezłą uciechę. Można sobie przesuwać po ekranie bohatera dowodzącego znanymi nam doskonale Entami, Smokami czy Orkami, walić przeciwników i rzucać rozmaite czary. A jesli komuś mało, to może sobie ściągnąć mapy przenoszące nas żywcem do Śródziemia (u Barahira czyli tutaj: http://download.tolkien.art.pl/scen.htm jest parę fajnych i niewielkich pliczków - polecam zwłaszcza "Silmarillion", gdzie trzeba zmłotować samego Morgotha Język ).
Bawi sie w to jeszcze ktoś oprócz starego Smoka herbu TsyKafki? Pserwa
Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość