Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie gardź jednak legendami, dziedzictwem odległych wieków, często bowiem się zdarza, iż stare niańki przechowują w pamięci wiadomości, które niegdyś największym nawet Mędrcom oddały usługi." Celeborn, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? 
Autor Wiadomość
nairael
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 27-05-2003 17:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Townsend jest swietny na role Turina, glownie dlatego ze ma w sobie dume, wolnosc i cierpienie...

Vaina napisał(a):
Elenai napisał(a):
A Monicę dałabym raczej na Morwen Eledhwen - ona kojarzy mi się bardziej z postacią ludzką, matczyną, nie wiem czemu Pozatym Hurin, najdzielniejszy z ludzi musi miec piekną kobiete u boku

Monica Bellucci postacią matczyną? Na Morwenę proponowałbym Connie Nielsen...

Ja podzielam zdanie Elenai. Morwen dla mnie zawsze byla dumna, uparta i piekna tajemnicza. melian natomiast nie byla tak twarda i harda- byla bardziej duchowa, ciepla, spokojna. Dlatego wlasnie Bellucci mi bardzioej pasuje do Morwen.

Jesli chodzi o moje propozycje... Mnie do glowy przychodza same znani aktorzy i aktorki, no ale sprobuje moze pomidorow pod reka nie bedzie Jestem rozwalony. Tojest tak ze z wygladu Catherine Zeta-Jones bardzo mi pasuje do ... Luthien... Tak wlasnie ona. Co prawda nie za duzo z nia filmow ogladalam dlatego nie moge wysuwac wnioski co do tego czy sie na role Luthien nadaje- ta kwestioe pozostawiam wam (zalacze pare zdjec, poniewaz ostatnio jakos dziwnie mi sie kojarzy z Chicago Język a dla roli elfki trzeba popatrzec od innej strony)

Jesli chodzi o Stinga- on mi pasuje do Finroda Felagunda, a to ze jest rozpoznawalny... Trudno i tak go lubie Język