Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Oto obnażona tragedia i rozpacz wszelkiej maszynerii. W przeciwieństwie do sztuki, która zadowala się tworzeniem nowego, wtórnego świata w umyśle, maszyneria próbuje realizować pragnienia, a tym samym tworzyć władzę na tym świecie(..) Maszyny zmniejszające nakład pracy tworzą jedynie nie kończącą się i jeszcze gorszą pracę. A do tego podstawowego upośledzenia istoty dochodzi jeszcze Upadek, który sprawia że nasze urządzenia nie tylko nie spełniają naszych pragnień, lecz zmieniają się w nowe i straszliwe zło." Z listu do Christophera Tolkiena, J.R.R. Tolkien. Listy

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? 
Autor Wiadomość
Vainamoinen
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 27-05-2003 10:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Magdalena Mielcarz
Elenai napisał(a):
Może mnie pobijecie.. Jestem rozwalony Ale może by na Findulias (albo Idril) Mielcarz?

Kobiet nie biję Uśmiech
Elfki muszą być ładne. Pannę Mielcarz można umieścić jako, powiedzmy, Przerażoną Wieśniaczkę. Np tę, którą ratuje Turin przed Andrógiem.

Tom Hulce
Elenai napisał(a):
Ale teraz on jest sporo starszy Uśmiech

A więc stary hobbit... Nie, nie, nie Uśmiech Krasnoluda musiałby grać jakiś Uwe Ochsenknecht. I koniecznie niemiecki akcent! IMHO Uśmiech

Hugh Jackman
Elenai napisał(a):
Teraz Finwe zbyt Hobbicki.. Ratujcie bo go pobiję

Ten pan, który w X2 ze wściekłym rykiem zabija kilkunastu żołnierzy własnymi pazurami jest hobbicki? Super śmiech

Monica Bellucci
Elenai napisał(a):
A Monicę dałabym raczej na Morwen Eledhwen - ona kojarzy mi się bardziej z postacią ludzką, matczyną, nie wiem czemu hę? Pozatym Hurin, najdzielniejszy z ludzi musi miec piekną kobiete u boku Śmiech

Monica Bellucci postacią matczyną? Zdziwienie Na Morwenę proponowałbym Connie Nielsen...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość