Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? 
Autor Wiadomość
Vainamoinen
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 27-05-2003 09:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Elenai napisał(a):
Ja jestem przeciwna kręceniu filmu Silmarillion. Ale skoro jest to tylko zabawa..

Też jestem przeciwny... Zaproponowałem takie cuś, bo nudą powiało. I niekoniecznie chodzi mi o aktorów, którzy by GRALI. Równie dobrze można zrobić sesję zdjęciową "Silmarillion" - jako zbiór obrazów nawet filmy PJ'a byłyby świetne. Momentami.

Cytat:
Tuor - w pierwszym odruchu nie spodobał mi się, ale gdyby go umyć, utlenić, zrobić pasemka, zgolić brodę, to kto wie.. Z przymrużeniem oka hmmmm... Wygląda dość 'szlachetnie' Uśmiech

To może zdjęcie w garniturze? Załącznik.

Cytat:
Z Thingolem kojarzy mi się jedna postać.. Uśmiech Moim zdaniem byłby świetny, chociaż ma zasadnicza wadę - jest zbyt rozpoznawalny.. Uśmiech

Sting Super śmiech Jest BARDZO rozpoznawalny Super śmiech

Cytat:
Jako Nienor wiadomo Uśmiech - Maria Bonnevie - jej zdjecia sa w temacie o obsadzie w tlotr

Oczywiście, któżby inny Jestem za

Cytat:
Jako Finduilas, a może Idril - Julie Delpy

Rzut monetą wskazał na Idril Jestem za

Cytat:
A jako jakiś Krasnolud - Tom Hulce - niezapomniany Mozart z Amadeusa Formana

Nie bardzo mi pasuje... Trochę hobbicki IMHO.

I jeszcze dwie moje propozycje:
Monica Bellucci jako Meliana (zdjęcie chyba zbędne) i Hugh Jackman jako Finwe (załącznik).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość