Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Dawaj szczodrze, ale tylko to, co twoje." Sador Labadal do Turina, Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: LotR: Wokół filmowej trylogii - porównania, prognozy 
Autor Wiadomość
Vainamoinen
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 26-04-2003 19:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Pani Haletha napisał(a):
Dzisiaj na ONECIE znalazłam taki oto artykuł na temat zarobków FOTR i TTT. Co najśmieszniejsze nie ma w nim choćby słowa porównującego je z Matrixem - niezależnie od części.

Matrix jest poza pierwszą trzydziestką box office'u, więc nie było większego sensu o nim wspominać.

Cytat:
Mam pewne przeczucia co do tego który z tych filmów osiągnie lepsze wyniki (uwzględniając te wszystkie czynniki, o których tak burzliwie dyskutowali Vainamoinen, ML i inni),

I Ty przeciwko mnie? Uśmiech

Cytat:
ale milczenie na temat Matrixa w tym artykule nieco mnie dziwi...

W zasadzie to nie wiem, o czym miał być ten artykuł. "Dwie wieże" lepsze od "Drużyny Pierścienia". I co z tego? Takie to ważne?
Jak już typujemy filmy do czołówki box office'u to oprócz ROTK i MR:RD / MR:RV wymieniłbym jeszcze następnego Harrego Pottera i Gwiezdne Wojny: Epizod III. Ten ostatni film to IMHO jedyny widoczny na horyzoncie obraz jaki może pobić Titanica - zaraz mnie zwyzywają od "fanów". Może jeszcze Troja i Aleksander Wielki. Ale o tych filmach za mało jeszcze wiemy.
Bezpośrednio tego forum dotyczy jednak tylko MR:RD. Miliard będzie.

Cytat:
Choć swoja drogą, kto by się przejmował tym co wypisuje ONET.

There is no spoon.

PS Jestem trochę załamany polskimi plakatami z napisem "Matrix Reaktywacja" Super śmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość