Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: LotR: Wokół filmowej trylogii - porównania, prognozy 
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 23-04-2003 13:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Elenai napisał(a):
Zastanawiam się, czy usuniecie z TTT Szeloby i konfrontaci z Sarumanemnie wynika przypadkiem właśnie z konkurencji TLOTR z Matrixami - może producenci chcą wpakować w ten film jak najwiecej atrakcji? Szczerze mówiąc, nie wiem jak oni tyle wydarzeń (w ROTK i niektóre z TTT) pomieszczą w jednym, 3,5-godzinnym filmie Zdziwienie Nie Nie

konfrontacja z Sarumanem moze zostać zcieśniona do paru minut, w końcu calkiem mozliwe, ze zobaczymy ja jako retrospekcje, i ze odbywala sie gdzies pomiedzy spotkaniem Gandalfa z Drzewcem, Merrym i Pippinem w Fangornie, a spotkaniem Gandalfa z A. L. i G.
w tymze Fangornie. Wtedy modl zlamac Sarumanowi rozdzke i wyrzucic z zakonu, co tlumaczyloby sarumanowa bezradnosc wobec najazdu entow Uśmiech
poz
tal