Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tolkienistyka - nowy dział na forum? 

Czy jesteś za utworzeniem na forum nowego działu "Tolkienistyka"
Tak
92%
 92%  [ 23 ]
Nie
8%
 8%  [ 2 ]
Oddano głosów : 25

Autor Wiadomość
Adiemus
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 06-04-2003 16:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

M.L. napisał(a):
3) Może (?) topic o Książce Forumowej
Nie może, tylko na pewno. Język
Ten dział to moim zdaniem dobre miejsce na recenzje (i dyskusje Jestem rozwalony ) dotyczace także artykułów z różnych miejsc pobranych, czyli np. "co Sapkowski powiedział o Tolkienie w GW" i "problemy z Tolkienem w najnowszej Vivie", "realna korzyść z fikcji", "Ciekawe biografie Tolkiena", biografie Lewika i Skibniewskiej (chociaż nikt nie odpowiedział w tych tematach jeszcze) i "Tolkienistyka -czy istnieje coś takiego" Pserwa . I jeszcze: "Religions in Tolkien"s books...", "Błąd w Encyklopedii Śródziemia Fostera", "Tłumaczenia na inne języki" i topiki o przekładach -tyle nasunęło mi sie po przejrzeniu tematów z "Ogólnej"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora