Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"„Nie lubię zmian - oznajmił Hamfast Gamgee - kto by je lubił w moim wieku, a już zmian na gorsze ścierpieć nie mogę". „Pewnie, że co gorsze, to złe - rzekłem mu - więc ci życzę, żebyś najgorszego nie doczekał"." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tolkienistyka - nowy dział na forum? 

Czy jesteś za utworzeniem na forum nowego działu "Tolkienistyka"
Tak
92%
 92%  [ 23 ]
Nie
8%
 8%  [ 2 ]
Oddano głosów : 25

Autor Wiadomość
Firiel
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 10-03-2003 11:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Utworzenie takiego dzialu to moim zdaniem bardzo dobry pomysl. Pozwoli to nieco uporzadkowac forum i ulatwi nieco (tak mi sie wydaje Uśmiech poruszanie sie po nim. Bedzie mozna tam przeniesc wszystkie tematy dotyczace publikacji, artykulow itp. zwiazanych z Tolkienem, ktore dotychczas obijaly sie w ogolnej dyskusji i w ogloszeniach.
Tylko nasuwa sie pytanie, czy - skoro te tematy dotychczas doskonale miescily sie w wymienionych przeze mnie dzialach - koniecznie trzeba nowy dzial utworzyc. I czy jest juz tych tematow dostatecznie duzo, zeby byla taka potrzeba.
W sumie jestem za Jestem za nowym dzialem, choc niekoniecznie musi on powstac od razu. Uśmiech Ale na pewno bedzie potrzebny - jesli nie zaraz, to w bliskiej przyszlosci.