Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Nadeszły srogie czasy a z nienawiści zawsze się rodzi nienawiść." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tolkienistyka - nowy dział na forum? 

Czy jesteś za utworzeniem na forum nowego działu "Tolkienistyka"
Tak
92%
 92%  [ 23 ]
Nie
8%
 8%  [ 2 ]
Oddano głosów : 25

Autor Wiadomość
TallisKeeton
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 08-03-2003 13:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

[quote="TallisKeeton"]
elfy napisał(a):

Jeśli TallisKeeton potrzebuje więcej miejsca na swój projekt niż jeden/kilka tematów to musi założyć swoją stronę.

strona nie bedzie potrzebna, starczy jakis watek, moze byc ten co jest
- ale faktycznie dzial o samych opracowaniach tolkienistycznych by
sie takze przydal, bo w ogloszeniach raczej sa tylko informacje o danym wydawnictwie.

Cytat:

takie tematy można tworzyć w PRK a ja na Waszą prośbę je "przykleję"

przyklejenie bedzie ok, thx.

Cytat:

Zeby Tallis nie musiala sama lazic po calym forum i wyszukiwac tematy i wpisy.

Cytat:

a książka się napisała sama...

Alez ja bardzo chetnie łaże po calym forum wyszukujac teksty IMHO warte zachowania w wersji papierowej.
Elfy słuchaj, jesli nie chcesz zebym to pisala, to po prostu powiedz.
Wymyslilam taka opowiesc dla was i o was, bo uwazam, ze jestescie tego warci, ale jesli z jakiegos powodu nie uwazasz tego za warte zachodu to powiedz dlaczego, i pomysl, ze ja naprawde mam co robic. Wcale tez nikomu nie mowie, ze to sie zrobi szybko, ani ze sie zrobi samo. Moze potrwac wiele miesiecy. Material z forum musi zostac poukladany, przemyslany, przedyskutowany i skonsultowany z wami. Miałam pomysl, by napisac cos non-fiction, cos reportazowo - dyskusyjnego o naszym, polskim fandomie - poniewaz jest to dzialanosc juz bardzo powazna i istniejaca wiele lat - i wydawalo mi sie, ze jestesmy zgrana grupa, ktora moze sobie pozwolic juz na glebsza wspolprace. Wiem, ze nie mam doswiadczenia w pisaniu rzeczy wiekszych jak praca semestralna ( ufam, ze kilka osob tutaj ma wieksze doswiadczenie, bo cos wydawali czy pisali w interesujacej nas dziedzinie ), ale przeciez, kazdy kiedys nie mial doswiadczenia.
poz
tal