Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 
Autor Wiadomość
Elurin
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 26-11-2002 23:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Otóż prawda jest taka, że mogę coś na temat tej gry powiedzieć. Grałem w demo. Przyznam się, że zachwycony to nie byłem. Owszem grafika dość ładna, ale "fabuła" i zachowanie postaci - dno. Kto to widział by Gandalf dobijał orka ciosem swej laski niczym wbijanie Excalibura (cios znad głowy w leżącego orka, żal mi się go zrobiło Super śmiech ). W demie jest okazja gry Frodem, Aragornem i Gandalfem, kolejno w Shre, na W. Czubie i w Morii. Generalnie gra polega na masakrowaniu orków na różne sposoby Złośliwy uśmiech lub (w wypadku Froda) bieganiu po Hobbitonie i zbieraniu grzybków, które... świecą . Dodatkowo łuk Aragorna ma zabójczą donośność... próba trafienia warga oddalonego o jakieś sto metrów graniczy z cudem. Najlepszym dowcipem jest walka z jaskiniowym trollem w ruinach Wichrowego Czuba. Szok Dobra jest chyba tylko muzyka i dźwięki.